1. Objevte Toyotu
 2. O nás

Radost pro všechny

Když máte volnost pohybu, nic není nemožné
 • Mobilita pro všechny

  Naším posláním je vyrábět „Radost pro všechny“ prostřednictvím snahy o „Mobilitu pro všechny“. Toho chceme dosáhnout vybudováním jedinečného partnerského ekosystému pro budoucí společnost v souladu s přírodou. V praxi to znamená uplatnění a sdílení našeho know-how ve prospěch lidí, komunity a naší planety s cílem budovat lepší zítřky.

  Prostřednictvím našeho závazku ke kvalitě, neustálým inovacím a respektu k planetě se snažíme překonat očekávání a vytvářet radost pro všechny. Vývojem a výrobou nejširší škály inovativních, bezpečných, udržitelných a vysoce kvalitních produktů a služeb mobility chceme poskytovat univerzální, inkluzivní a dostupná řešení mobility pro každého.

 • Holistický přístup k mobilitě

  Jak se transformujeme ve společnost zabývající se mobilitou vyvíjející propojené, automatizované, sdílené a elektrifikované (CASE) technologie, budeme poskytovat zboží a služby, které přesahují rámec osobních automobilů, dodávek a nákladních automobilů. Naše cíle jsou v souladu s naší environmentální výzvou 2050, cíli udržitelného rozvoje OSN a zelenou dohodou EU. Jako průkopník s prvním hybridním modelem Prius a s celosvětově prodanými více než 20 miliony elektrifikovaných vozidel zaujímáme holistický přístup k vozidlům a aplikacím šetrným k životnímu prostředí. Naše technologie zahrnují vodíkové, hybridní, plug-in hybridní a bateriové elektrické pohony.

 • Udržitelné podnikání

  Postupujeme podle cílů udržitelného rozvoje prostřednictvím našich sociálních a zaměstnaneckých postupů, řídíme se třemi cíli. Prvním je propagace „inkluzivní a různorodé společnosti“ – myšlenka, která začíná u Toyoty, ale rozšiřuje se i na naše partnery a zákazníky. Druhým cílem je „rovnost zaměstnanosti“. Náš závazek k dlouhodobě udržitelné zaměstnanosti začíná zajištěním spravedlnosti a příležitostí pro každého zaměstnance Toyota v Evropě. Zahrnuje také příležitosti k zaměstnání a rozvoji prostřednictvím vzdělávání a rekvalifikace. Třetí ambicí je zlepšovat společnost prostřednictvím neustálých „udržitelných inovací“ v rámci TME i externě.