1. Majitele
 2. Dily a prislusenstvi

PŘÍSLUŠENSTVÍ TOYOTA

Vše, co potřebujete
Originální příslušenství Toyota bylo speciálně navrženo tak, aby splňovalo Vaše každodenní potřeby a usnadnilo Vám každou cestu. Díky těmto doplňkům můžete svůj vůz snadno přizpůsobit svému životnímu stylu. Objevte celou řadu praktických nebo stylových řešení a vyberte si prvky, které splňují Vaše očekávání.

VYBRAT MODEL

Přejděte na
konfigurátor
Stáhněte si
katalog

   KOMPLETNÍ ZIMNÍ KOLA A PNEUMATIKY

   Toyota nabízí širokou škálu kompletních zimních kol a pneumatik pro bezpečnou a jistou jízdu i v těch nejnáročnějších podmínkách na silnici. Pneumatiky se speciálním dezénem, odolné vůči všem nástrahám zimy, výrazně zkracují brzdnou dráhu a poskytují vynikající přilnavost na mokrých, zasněžených a zledovatělých vozovkách.
   Zjistit více

   NABÍJECÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

   Pokud vlastníte vůz Toyota s možností nabíjení z externího zdroje, mohlo by se Vám hodit další příslušenství, jež usnadní a urychlí napájení vašeho vozu. Stanice Wallbox Home Vám ve srovnání s tradiční zásuvkou poskytne skvělý výkon a další nabíjecí kabely budete moci mít vždy s sebou.
   Zjistit více

   NÁSTAVBY, VESTAVBY A PŘESTAVBY TOYOTY

   Všichni majitelé užitkových vozidel Toyota mohou využít rozsáhlou nabídku nástaveb, vestaveb a přestaveb Toyota Professional Conversions. Vybírejte z různých servisních vestaveb, chladírenských přestaveb nebo řešení pro přepravu hendikepovaných osob, na něž se vztahuje tříletá záruka, homologace a možnost individuálního přizpůsobení projektu.

    

    

   Zistit více

   KONTAKTUJTE SVÉHO PRODEJCE

   Objevte celou řadu příslušenství ideální pro váš vůz